Y u k l e n i y o r
Adres
Sanayi, Orhanlı Cd. No:3/2, 34899
Pendik/İstanbul
Sosyal Medya
Görgülü Et

Görgülüler Et sektörde 1991 yılından beri faaliyet göstermektedir. Görgülüler et üretimini Anadolu’nun verimi en yüksek bölgelerinde bulunan Afyon ve Balıkesir çiftliklerin de veteriner hekim gözetiminde yetiştirerek, toptan ve perakende olarak hizmet vermektedir. Marmara, Ege ve Akdeniz bölgesinde hizmet veren Görgülü et lojistik altyapısıyla, profesyonel ekibiyle müşteri odaklı hizmet sunmaktadır.

Görgülüler Et *

Akla Gelen Lezzet *

Görgülüler Et *

Akla Gelen Lezzet *

Görgülüler Et *

Akla Gelen Lezzet *

Görgülüler Et *

Akla Gelen Lezzet *

Görgülüler Et *

Akla Gelen Lezzet *

1.

Misyon

Görgülüler Et, kendimize misyonumuz; uluslararası standartlarda üretim yaparak, İ.S.O ve H.A.C.C.P ile Helal standartlara özen göstererek müşterilerine en kaliteli ürünleri sürdürülebilir bir biçimde en uygun fiyat politikasıyla müşterilerimize sunmaktır.

2.

Vizyon

Ev dışı tüketim kanallarında, otel , restoran ve catering firmaları ile etkin bir satış ağı ile hizmet vererek bilinçli üretici, bilinçli tüketici felsefesiyle müşteri odaklı üretim yaparak sektörün lider firması olma vizyonumuzla hareket ediyoruz.

3.

Neden Biz?

Firmamızı tercih etmenizin nedeni, sunduğumuz ürünlerin helal kesim olması ve hijyen standartlarına verdiğimiz yüksek önemdir. Müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlamak için sürekli olarak kalite kontrol süreçlerini güncelliyor ve iyileştiriyoruz.

Görgülü Et Ekibimiz

Bizimle tanışın

Oğuzhan Görgülü
Uğur Görgülü
İsmail Görgülü